АБВ
Pesenok.ru
 • А
 • Б
 • В
 • Г
 • Д
 • Е
 • Ж
 • З
 • И
 • К
 • Л
 • М
 • Н
 • О
 • П
 • Р
 • С
 • Т
 • У
 • Ф
 • Х
 • Ц
 • Ч
 • Ш
 • Э
 • Ю
 • Я
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z
 • #
 • Текст песни Anila Mimani - Macoku im

  Исполнитель: Anila Mimani
  Название песни: Macoku im
  Дата добавления: 19.07.2018 | 18:16:48
  Просмотров: 3
  0 чел. считают текст песни верным
  0 чел. считают текст песни неверным
  На этой странице находится текст песни Anila Mimani - Macoku im, а также перевод песни и видео или клип.
  syt e tu jeshil me terheqin shum
  me nje macok i krahasoj
  o sa me pelqen pran meje ti kem
  dhe filloj te enderoj
  me ate shikim ti me roberon
  se po me cmend se kupton
  nuk e di cme ndodh
  sa here ti shikon
  ndjenjat dot si kontrolloj

  macoku im i dashur ty te adhuroj
  oo dhe pran te ndjej
  se te dua un pa kushte te pranoj
  dhe pa gjume naten ty do te lej

  macoku im i dashur ty te adhuroj
  oo dhe pran te ndjej
  se te dua un pa kushte te pranoj
  dhe pa gjume naten ty do te lej

  ti nuk e kupton ti nuk e beson
  sa te dua macoku im
  nga larg ti me shikon
  fjalen mace e shqipton
  trupi im me dritheron
  me ate shikim ti me roberon
  se po me cmend se kupton
  nuk e di cme ndodh
  sa here ti shikon
  ndjenjat dot si kontrolloj

  macoku im i dashur ty te adhuroj
  oo dhe pran te ndjej
  se te dua un pa kushte te pranoj
  dhe pa gjume naten ty do te lej

  macoku im i dashur ty te adhuroj
  oo dhe pran te ndjej
  se te dua un pa kushte te pranoj
  dhe pa gjume naten ty do te lej

  macoku im i dashur ty te adhuroj
  oo dhe pran te ndjej
  se te dua un pa kushte te pranoj
  dhe pa gjume naten ty do te lej

  macoku im i dashur ty te adhuroj
  oo dhe pran te ndjej
  se te dua un pa kushte te pranoj
  dhe pa gjume naten ty do te lej
  0

  Скачать

  Смотрите также:

  Все тексты Anila Mimani >>>

  О чем песня Anila Mimani - Macoku im?

  Отправить
  Верный ли текст песни?
  ДаНет