АБВ
Pesenok.ru
 • А
 • Б
 • В
 • Г
 • Д
 • Е
 • Ж
 • З
 • И
 • К
 • Л
 • М
 • Н
 • О
 • П
 • Р
 • С
 • Т
 • У
 • Ф
 • Х
 • Ц
 • Ч
 • Ш
 • Э
 • Ю
 • Я
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z
 • #
 • Текст песни Elvana Gjata - Pak nga pak

  Исполнитель: Elvana Gjata
  Название песни: Pak nga pak
  Дата добавления: 04.09.2014 | 20:50:54
  Просмотров: 48
  0 чел. считают текст песни верным
  0 чел. считают текст песни неверным
  На этой странице находится текст песни Elvana Gjata - Pak nga pak, а также перевод песни и видео или клип.
  erdha mendove se genjeja
  u ktheva dhe pse ti nuk me prisje
  vleja por ti mohoje sa une vleja
  ta dije ti sot ketu do ishe

  ref

  dhe pak nga pak ky shpirt po vdes
  e dehur ne mendime ty te pres
  dhe dal ngadal po tretem une
  t'me doje ti dhe pak me shum

  Ikin kalojne diten e mija
  Vetem njesoj si dje kam mbetur
  vleja por ti mohoje sa une vleja
  ta dije ti sot ketu do ishe

  Ref

  dhe pak nga pak ky shpirt po vdes
  e dehur ne mendime ty te pres
  dhe dal ngadal po tretem une
  t'me doje ti dhe pak me shum
  erdha mendove себе genjeja
  у ktheva DHe PSE Ti нук мне prisje
  vleja POR TI mohoje са Une vleja
  TA dije ти сот Кету же Ishe

  ссылка

  DHE пак нга пак ку Шпирт ро vdes
  э dehur пе mendime ти те прес
  DHE дал ngadal ро tretem Une
  t'me doje ти DHE пак мне Shum

  Ikin kalojne diten электронной Mija
  Vetem njesoj си дже кам mbetur
  vleja POR TI mohoje са Une vleja
  TA dije ти сот Кету же Ishe

  Ссылка

  DHE пак нга пак ку Шпирт ро vdes
  э dehur пе mendime ти те прес
  DHE дал ngadal ро tretem Une
  t'me doje ти DHE пак мне Shum

  Скачать

  Смотрите также:

  Все тексты Elvana Gjata >>>

  О чем песня Elvana Gjata - Pak nga pak?

  Отправить
  Верный ли текст песни?
  ДаНет